Logo

Galaxy S4

Број на оглас: 2332106 | Објавен на: 29.12.2016, 23:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S4 GT 19515

Цена: 10.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Odlicen e kupen od MediaMarkt

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 Ljupco