Logo

Kenwood pojacalo ( zasiluvac ) tjuner

Број на оглас: 2332656 | Објавен на: 17.01.2017, 18:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.400 МКД Цената е фиксна 3.450 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


Kenwood KR-A3080 stereo pojacalo so tjuner ispravno
Samo prednoto staklence e puknato malce ne smeta nisto

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 DIABLO

Потврден огласувач