Logo

FORD COURIER 1.8 Dizel Endura

Број на оглас: 2332668 | Објавен на: 14.01.2017, 17:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Courier

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FORD COURIER 1996 GODINA SO ODLICEN 1.8 DIZEL ENDURA MOTOR NE E REGISTRIRAN POVEKE NA TEL 077 821 801

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Vasko