Logo

Audi a4 2003

Број на оглас: 2332770 | Објавен на: 25.05.2017, 21:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 5.300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dobro zachuvan kako nova napraveni site servisi za povejke info

Tel. 075 569 629

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Biljana

Потврден огласувач