Logo

Mercedes Benz Sprinter 315 CDI-NOV UVOZ

Број на оглас: 2332784 | Објавен на: 10.01.2017, 10:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


Mercedes Benz Sprinter 315cdi
God:2007
Euro4
Km:199.000
Sega uvezen registriran 1 godina
6 brzini
7 patnici+prilolka 2.7m
4 nozi gumi

 Тетово    Општина: Желино

Прати Е-Маил

 Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi

Потврден огласувач