Logo

cern vuchjak

Број на оглас: 2332788 | Објавен на: 05.01.2017, 19:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Животински и растителен свет

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava cern vushqaj mozhe i zamena so pit bull star do 1 godina vuqakon ima 13 meseci i e mnogu pameten i e dobar strazhar za doma

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 erdon