Logo

Passat 1.9TDI

Број на оглас: 2332857 | Објавен на: 12.12.2017, 00:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 6.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Passat 1.9 tdi vo extra sostojba

Огласи од: Sande

Sande

Берово

Станете Премиум член

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Sande

Потврден огласувач