Logo

Apartman so Dzakuzi

Број на оглас: 2332866 | Објавен на: 30.12.2016, 18:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 20 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Цена: 50 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Apartmanot se naogja vo Centar pozadi opstinata.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 X x x