Logo

prodavam Pistol Bereta 7.65 mm

Број на оглас: 2333059 | Објавен на: 27.04.2018, 18:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 330 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


pistolot e dobro zacuvana model 70 so dve packi(sajzeri) go prodavam NA LICA SAMO SO DOZVOLA.moze dogovor okolu cenata

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 alan

Потврден огласувач