Logo

prodavam puska Kraguevka 16mm

Број на оглас: 2333060 | Објавен на: 27.04.2018, 18:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


puskata e dobro zacuvana model 70 ta. ja prodavam NA LICA SAMO SO DOZVOLA ZA ORUZJE vo cenata ima prostor za dogovor.moze zamena za skuter do 50 kubika.

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 alan

Потврден огласувач