Logo

baraban - vakum pumpa NOVA GX160 - HONDA - CHINA ENGINE

Број на оглас: 2333092 | Објавен на: 23.01.2017, 20:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


VAKUM PUMPA - BARABAN ZA VONDA PUMPA HONDA GX160
ILI GX 160 CHINA

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 DEAN

Потврден огласувач