Logo

ford galaxy 1.9 td

Број на оглас: 2333525 | Објавен на: 03.02.2017, 19:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 2.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e full oprema
4 novi gumi
nov akumulator
servisiran
4 airbag
greaci na sedista
registrirana do maj so zelen karton

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 .........