Logo

Mercedes Benz c220 sport

Број на оглас: 2333632 | Објавен на: 22.01.2017, 08:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes Benz C220 sport verzia
Kolata e servisiran ulje filtri na
Motor i ima nov monuvaç
dobro odrzan novi gumi
Novi predni diskovi so realni
Kilometri poseduva mnogu
Oprema

 Bmw

Потврден огласувач