Logo

Vw GOLF 4 Shtop Svetla, (shtopovi ,stopovi)

Број на оглас: 2333996 | Објавен на: 24.04.2017, 22:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf 4

Tип на делови: Осветлување

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Vw Golf 4 shtopovi vo fabricna sostojba so nikakvo ostetuvanje, CENA komplet (desno i levo)2500 1500 posebno

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Liridon

Потврден огласувач