Logo

se prodava friteza NOVA

Број на оглас: 2334055 | Објавен на: 01.01.2017, 15:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фритези

Вид на оглас: Се продава


fritezata e nova nee otpakuvana

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 igor