Logo

Audi A4 2.0 dizel karavan

Број на оглас: 2334083 | Објавен на: 16.01.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Цена: 6.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto ima napraveno golem servis perd 1000km, smeneto e:
predni diskovi - komplet
rabrast kaish
klinesti kaishi
ladnik
ulje i filtri

odlichni zimski gumi

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Toni Stojanov