Logo

RACKA ZA ALUMINIUMSKA ILI PVC VRATA SIBER

Број на оглас: 2334084 | Објавен на: 10.08.2018, 22:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Пластика индустрија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava racka za Aluminiumska ili pvc vrata nova neupotrebuvana. poteklo od grcija . Rackata e na princip zatvori i zakluci i e mn kvalitetna. Moze da se koristi i na salter .

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач