Logo

Angliski koker spanijel se prodava preubavo e...

Број на оглас: 2334427 | Објавен на: 25.02.2017, 11:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор 200 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava preubavo pametno masko kucence od rasata Angliski Koker Spanijel..Rodeno na 16.09.2016 godina kuceto e cisto krvno gi ima primeno site redovni vakcini i e so pasos...Telefon za kontakt:070-501-856.

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Xxxx