Logo

TAKSI USLUGI

Број на оглас: 2334437 | Објавен на: 19.03.2017, 22:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Вид на оглас: Се продава


Taksi nis cela derzava i nadvor od makedonia So evtini ceni 070 801 523

 Скопје    Општина: Сарај

Прати Е-Маил

 Kujtim