Logo

Opel Zafira 2.0 Dizel 2000 god. vo odlichna sostojba

Број на оглас: 2334448 | Објавен на: 29.04.2017, 20:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Zafira 2.0 dizel 2000 godina, so sedum sedishta, 4 novi zimski gumi, odlicen enterier. Registrirana cela godina.
Lice za kontakt: Nikolche 070/518-537

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Миле

Потврден огласувач