Logo

CPU 2.4/512/533 socket 478

Број на оглас: 2334466 | Објавен на: 10.01.2017, 19:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Продавам процесор Пентиум 4 2.4/512/533 Northwood
и celeron 1.7/128/400 socket 478
Праќам по карго

 Скопје    Општина: Чучер Сандево

Прати Е-Маил

 Наум

Потврден огласувач