Logo

galaksi 19 tdi full oprema

Број на оглас: 2334689 | Објавен на: 16.01.2017, 19:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 3.750 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


registrirana cela godina servisirana novi gumi mn dobra sostojba

 Кратово

Прати Е-Маил

 oliver

Потврден огласувач