Logo

Mercedes a170 cdi 1999

Број на оглас: 2334740 | Објавен на: 24.02.2017, 12:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 170

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 2.400 € Цената не е фиксна 2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo ispravna sostojba donesena od germanija lani model 2000/1999 so cetiri sega staveni sava zimski gumi klima elek stakla, za poveke na broevite navedeni dolu
Moze zamena

 Скопје    Општина: Сарај

Прати Е-Маил

 SEMIN

Потврден огласувач