Logo

MAN TGX 480

Број на оглас: 2334874 | Објавен на: 02.01.2017, 14:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 28.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


MAN TGX 480 KS Perfekten 617500km

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 nikola