Logo

Се издава НОВ не вселуван стан

Број на оглас: 2335055 | Објавен на: 02.01.2017, 17:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 72 m²

Греење: Централно

Спрат: 5 кат

Цена: 220 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава нов невселуван стан во аеродром, булевар 3 македонска ударна бригада, спроти Американ колеџ.Станот е во нова зграда на 5 спрат со лифт, парно,бесплатен паркинг простор пред зграда.Зградата е со одлична звучна и термичка изолација јужно ориентирана.Голем дневен простор+ две спални јужно ориентирани, голема бања со природна вентилација источно ориентирана.Станот може да се издава со основни елементи што се гледаат на сликите: кујна со аспиратор,микро бранова, машина за садови,шпорет на струја и плин,фрижидер, или комплетно опремен подготвен за живеење.ЦЕНАТА ЗА ПРАЗЕН И ОПРЕМЕН не е иста но за подолг период може корекција.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач