Logo

СЕ ИЗНАЈМУВА НАМЕСТЕН СТАН ОД 110М2

Број на оглас: 2335089 | Објавен на: 02.01.2017, 18:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 110

Греење: Струја

Спрат: 2

Цена: 249 € Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава комплетно наместен стан од 110м2 во Гевгелија во близина на Пионерскиот дом.
Спратот е простран и се состои од: дневна, кујна, трпезарија, две спални, бања со ВЦ, ходник и голема тераса-балкон на југ.
Дворно место со простор за паркинг, централна локација, мали трошоци за ел.енергија поради добра топлотна изолација.
Опремен со сета бела техника.
Контакт до 15.01.2017, Софче 072232915
Контакт по 15.01.2017, Јове 075325161

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Стојан Кочев

Потврден огласувач