Logo

Garnitura od SIMPO

Број на оглас: 2335160 | Објавен на: 25.04.2017, 09:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Цена по договор
Гарнитурата е модел Kristijan, купена од СИМПО 54.000 ден на попуст. Моделот е со вграден италијански софа бед механизам за здраво секојдневно спиење со квалитетен Симпосан душек, модерен дизајн, високо квалитетен штоф, има дополнителен лифт механизам за кутија за постелина. Гарнитурата е користена година дена и е максимално сочувана. Душекот во механизамот не е користен за спиење.
Штофот е висококвалитетен и лесен за одржавање.. Гарнитурата е купена со мерак за своја душа, но поради реновирање не одговара на просторот и затоа ја продаваме. За наслон има две варијанти - има декоративни грбни перници кои идат со гарнитурата во оригинал, а дополнително имаме нарачано и соодветен тврд наслон на грбот во оригиналниот штоф купен директно од фабриката од Симпо кој го даваме ГРАТИС. Со ова добивате два различни типови седење, како повеќе ви одговара да си поставите.
Тел.070892007

ВРЕДИ ДА СЕ ВИДИ!

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Dragan Skopje

Потврден огласувач