Logo

Електрична печка 4 KW во супер состојба со термометар pecka

Број на оглас: 2335226 | Објавен на: 24.02.2019, 19:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Телефон за контакт: Блажо 070-315-607

Електрична ѕидана печка 4 KW во одлична исправна состојба со термометар, се чува во дневна соба.

Димензии:
должина = 108 cm
висина = 72 cm
ширина = 33 cm

Најекономична големина што солидно загрева простор ~35м2

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Marjan Bonev

Потврден огласувач