Logo

CD RADIO za FORD 6000 CD

Број на оглас: 2335311 | Објавен на: 25.02.2017, 21:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор Цената не е фиксна 3.599 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


Orginalno fabricko radio CD Ford 6000 CD 2007 godina
ORIGINAL BEZ GREBNATINKA NA NEGO
ima prostor za dogovor okolu cenata

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 .......

Потврден огласувач