Logo

Bmw Z4 2.2i 2005 cabrio full

Број на оглас: 2335511 | Објавен на: 14.01.2017, 19:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: Z 4

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 12.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Moze zamena
Registrirano
Bmw Z4 2.2i
God proiz 2005
Cena 12500€

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Nebi

Потврден огласувач