Logo

IZDAVAM STAN AERODROM 45m2 NOV

Број на оглас: 2335553 | Објавен на: 07.02.2017, 14:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 45 m²

Греење: Централно

Спрат: 4 кат

Цена: 250 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam dvosoben stan45m2nov vo zgradata na Golden art kade sto e Ramstor,kujna komplet,kabelska,lift,klima,greenje(centralno,struja).

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 RISTE

Потврден огласувач