Logo

VW Volkswagen Caddy 2006 god 2.0 Dizel

Број на оглас: 2335912 | Објавен на: 03.01.2017, 14:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Caddy

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 4.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo Perfekna SOSTOJBA Familijarno 2006 god kupeno od Porshe Makedonija

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 kate