Logo

prodavam kuka od 70m2 i dvor 900m2 so 3 markici za gradba

Број на оглас: 2335940 | Објавен на: 05.04.2020, 15:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 70 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Нема

Дворна површина: 900 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: rafailo batino 22

Цена: 155.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


prodavam kuka od 70m2 i dvorna povrsina 900m2 ima 3 markici za gradba nas.hrom skopje mirna lokacija na 5 km do centar priod od dve ulici.kontakt Dragi tel.070-826-737

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 iko