Logo

Hitno poradi zaminuvanje stranstvo pezo 307

Број на оглас: 2336010 | Објавен на: 23.01.2017, 10:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


307 pezo 2.0 79kw full oprema samo registracijata mu e pominata 12 mesec 2001 god klimatronik elektrika na stakla retrovizori svetla brisaci i dr.

 Кичево

Прати Е-Маил

 ja

Потврден огласувач