Logo

Се издава нов луксузен апартман во строг центар

Број на оглас: 2336133 | Објавен на: 27.11.2020, 17:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 46 m²

Греење: Струја

Спрат: 6 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Луксузен

Лифт: Да

Година на градба: 2017

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Гаража + Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југозапад

Адреса: Partizanska 1/1-74

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Адреса: Партизанска број 1, стан 74

Апартманот FANTASY 1 е луксузно опремен и потполно нов(2017 год.). Се наоѓа во центарот на Охрид, само неколку метри од езерото, плоштадот и стариот дел на градот. Голем број на кафичи, ресторани, плажи се наоѓаат на само неколку метри од нас. Има тераса со прекрасен поглед на езерото, стариот дел од градот и зајдисонце. Во него може да се сместат најмногу 4 лица(2+2). Апартманот е комплетно опремен и има се што ви е потребно. Располага со: спална соба со LCD TV и панел, дневна соба со комплетна кујна, фрижидер, трпезарија, гарнитура, LCD TV, клима уред, купатило со туш кабина, машина за перење, пешкири, фен, пегла, итн. Исто така има бестплатен интернет (Wi-Fi) и бесплатен подземен паркинг(гаража).

За повеќе информации и резервации јавете се на:
070 570 617 - Ацо
077 913 462 - Снежана
Facebook: Apartments LAVO (повеќе слики)
(линк: https://www.facebook.com/ApartmentsLAVO)

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач