Logo

Paramotor Paraglider

Број на оглас: 2336174 | Објавен на: 14.01.2017, 20:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Авантуристички спортови / Останато

Вид на оглас: Се продава


Продавам парамотор Solo 210cc , алуминиумска конструкција , елиса 115цм , тежина околу 25кг .

моторот е во добра состојба , тежина на пилот до 90-100кг ( за повеке треба елиса од 120цм-125цм )

цена 1000е ( не е фиксна )

видео

https://www.youtube.com/watch?v=Zh0EtOX9uqk

параглајдер , парамотор , paraglider , paramotor , paraglajder

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Jordan

Потврден огласувач