Logo

Felni za BMW e46 orginal

Број на оглас: 2336197 | Објавен на: 24.04.2017, 21:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat felni so se gumi Fulda francuski site 4 se isti 205-55/16 a bandašite se orginalni ne se krivi,farbani i se sočuvani mnogu

 Тетово    Општина: Брвеница

Прати Е-Маил

 dime

Потврден огласувач