Logo

РАМ Мемории DDR2

Број на оглас: 2336205 | Објавен на: 14.09.2017, 08:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 МКД

Категорија: Компјутери / Меморија

Вид на оглас: Се продава


Продавам рам мемории DDR2 од 1GB од различни производители.
Сите мемории се тестирани и се без никаков проблем.

х1 меморија = 350 денари
х3 мемории или повеќе = 300 денари/парче
Можност за достава низ цела Македонија.

Огласи од: МЦ Системи

МЦ Системи

ул. Јордан Стојанов бр.12
Пробиштип

Станете Премиум член

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач