Logo

Ford Eskord 1.8

Број на оглас: 2336228 | Објавен на: 15.03.2017, 18:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1994

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 75000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Plin okrugla boca samo na delovi 070-517-007 Ace 075-876-284 Pero

 Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

 Boris