Logo

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET FUL 6 BRZINI

Број на оглас: 2336291 | Објавен на: 19.01.2017, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 2.950 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Puntoto e vo dobra sostojba,uvezena 2016g i registrirana do 07-2017g.Od oprema poseduva:servo,abs,aerbaga,centralna brava,klimatronik,elektricni stakla,elektricni retrovizori,bord komjuter,tempomat,felni so dobri zimski gumi i dr.Cena za kes 2950e. Za zamena 3500e.

Огласи од: -

-

Желино, Тетово

Станете Премиум член

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 -

Потврден огласувач