Logo

Turbina za ventilacija vo kujni

Број на оглас: 2336376 | Објавен на: 03.01.2017, 18:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava turbina za ventilacija vo profesionalni kujni

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 goce