Logo

Izdavam stan

Број на оглас: 2336476 | Објавен на: 03.01.2017, 19:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 32 m²

Греење: Централно

Спрат: 2 кат

Цена: 180 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava nov namesetn stan. So klima.
kontakt samo posle 16 casot.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Maja