Logo

BMW 530D

Број на оглас: 2336484 | Објавен на: 23.03.2017, 12:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 4.300 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Bmw to e servisirano se sto e potrebno, nema potreba od nikakvo dodatno vlozuvanje!
So novi gumi, registrirano do dekemvri 2017..
Moze i zamena, odgovaram na mail i viber..

Tel: 078/601-704 , 070/320-579

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Korisnik