Logo

Vw Passat CC

Број на оглас: 2336579 | Објавен на: 03.01.2017, 20:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 15.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata E vo Odlicna Sostojba so full Oprema Registrirena do mart So Dva Para Aluminski bandazi letni i zimski Gumi
205000 km moze I zamena za Poveke Inf 070574379

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Passat