Logo

HTC 626

Број на оглас: 2336613 | Објавен на: 03.01.2017, 21:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: HTC

Модел: 626

Цена: 8.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava htc 626 so zastitno staklo zacuven so masko.. telefonot uste e pod garancija. Moze zamena so moja doplata samo so iphone 5s ili samsung S6

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Pepi