Logo

Otkup na mobilni Samsung,HTC,Sony,Huawei itn,po realni ceni

Број на оглас: 2336808 | Објавен на: 17.04.2018, 11:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: s5,m8,p8

Боја: Gold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Otkupuvam mobilni po realni ceni.Ponudete telefon i vasa cena

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 marin

Потврден огласувач