Logo

ELMA

Број на оглас: 2337093 | Објавен на: 23.03.2019, 06:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Пегли

Вид на оглас: Се продава


teska cena 600 den072 555 302

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Pece

Потврден огласувач