Logo

PRODAVAM POLOVNI GUMI

Број на оглас: 2337193 | Објавен на: 24.06.2017, 19:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat polovni gumi so bandazi, ima i letni i zimski. 145-13 155-13 165-13 175-13
Tell za kontakt 077 904 880 Borce
DOLNIOT BROJ NE VAZI

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Gjoko

Потврден огласувач