Logo

PRODAVAM CELICNI BANDAZI

Број на оглас: 2337197 | Објавен на: 06.05.2017, 17:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 5 celicni bandazi od FIat UNO, 4*98
Telefon za kontakt 077 904 880 BORCE
DOLNIOT BROJ NE VAZI

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Gjoko

Потврден огласувач