Logo

Prodavam celicni bandazi

Број на оглас: 2337198 | Објавен на: 06.05.2017, 17:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 celicni bandazi od Opel, 4*100
Tell za kontakt 077 904 880 BORCE
DOLNIOT BROJ NE VAZI

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Gjoko

Потврден огласувач